При виборі обладнання для маркування, як і любого іншого, складного технологічного обладнання, постає питання вибору серед низки пропозицій від постачальників. На що слід звернути особу увагу? Маючи більш ніж 20 річний досвід у маркувальній галузі та досвід роботи з різними виробниками, можемо запропонувати наш погляд на процес вибору.

Перш за все, на що слід звернути увагу при виборі промислового краплеструменевого принтера – це досвід та репутація виробника. На теперішній час є велика кількість пропозицій від виробників, про яких ви раніше не чули, але чи може компанія без достатнього досвіду розробити складне устаткування, та чи будуть такі маркіратори працювати стабільно, економічно та гарантувати якість друку?

Складне обладнання, в якому пов’язані елементи механіки, гідравліки та програмного забезпечення, яке буде надійно виконувати свою функцію, а саме – маркувати продукцію, може розробити, на наш погляд, тільки компанія, яка має великий та довгостроковий досвід у своїй галузі.

КомпаніяHitachi Industrial Equipment Systems Co., Ltd. (Японія) з 1975 року займається проектуванням та виробництвом надійних та економічних краплеструменевих маркіраторів.

Перший промисловий принтер Hitachi

Впродовж усіх цих років компанія виробила величезну кількість промислових принтерів та завдяки отриманому досвіду довела якість обладнання до найвищих стандартів у галузі.

Пропонуємо до вашої уваги найновішу лінійку краплеструменевих маркіраторів Hitachi – серія UX.

В цій серії збережено всі напрацювання, що гарантують надійну та економічно роботу обладнання та добавлено ряд покращень. А саме – великий кольоровий сенсорний дисплей, за допомогою якого ви формуєте повідомлення для друку та контролюєте роботу пристрою, замінена форма ємностей для заправки фарбою та розчинником. Форма пляшок не дозволить помилково вставити замість фарби розчинник і навпаки, вдосконалена система заміни фільтрів, при необхідності оператор замінить їх самостійно протягом лічених хвилин. Змінена форма друкуючої головки, скошені кути на торці головки дають змогу розташувати її якомога ближче до об’єкту, а при встановленні на різноманітних пакувальних, етикетувальних чи розливних машинах, при недостатньому місці, кабель друкуючої головки може повертатися на 90 градусів.

Отже, найбільш популярні моделі серії UX:

UX-B160W Entry Model – базова модель

UX-D161W Standard Model (Upgradeable with Key) – стандартна модель з можливістю розширення функцій за допомогою ключа.

UX-D151W High Speed Print – принтер швидкісного друку

UX-D140W Micro Print – мікрокодер

UX-D110W Macro Print – макрокодер

UX-D860W Twin Nozzle Printer – принтер з двома соплами

UX-P161W Pigmented Ink – принтер для пігментованої фарби

Який маркіратор обрати?

Якщо є потреба у маркуванні в 1-3 строки, зверніть увагу на UXB160W – базова модель, на сьогоднішній день, це найпопулярніша модель промислового краплеструменевого принтера. Універсальний маркіратор, дуже легкий у обслуговуванні із зрозумілим інтерфейсом. Оператор з легкістю почне роботу з принтером навіть без додаткового навчання. Зрозумілий інтерфейс на великому сенсорному екрані дозволяє з легкістю створювати повідомлення для друку, редагувати чи видаляти їх за потреби. Можливе встановлення різноманітних лічильників, програмувати автоматичну зміну дати, строку придатності, зміни виробництва та багато іншого.

У випадку збоїв, маркіратор  автоматично проводить самодіагностику, виявляє причини та повідомляє оператору результат діагностики разом з рекомендаціями дій для усунення несправності. Додатково на екран виводиться підказка у вигляді зображення вузла, який потребує уваги і рекомендацій оператору.  

Якщо необхідні повідомлення сформовані та знаходяться у пам’яті принтера, все, що необхідно зробити оператору – увімкнути принтер, обрати повідомлення, та вимкнути в кінці робочої зміни. Після натискання клавіші вимкнення, автопромивання гідравлічної системи виконається автоматично

При потребі маркування у 1-6 строк, друку різноманітних штрихових та 2D кодів, потреби друку у двох напрямках, є потреба зв’язку зі стороннім комп’ютером чи потрібно друкувати інформацію із зовнішньої бази даних, рекомендуємо вибрати UXD161W (Upgradeable with Key) – стандартна модель з можливістю розширення функцій за допомогою ключа.

На високошвидкісних виробничих лініях, де швидкості стандартної моделі буде недостатньо, встановлюється модель UXD151W. Завдяки унікальній конструкції друкуючої головки, та зміненній робочій частоті сопла швидкість друку може достягати 3173 символів за секунду (шрифт 5х5, одна строка).

Модель UXD140W  розроблена для друку мікрсимволів, висотою 1 – 5мм. І навпаки, при потребі друку символів, вищих ніж 10мм, пропонується модель UXD110W – макрокодер, здатний друкувати символи від 3 до 15мм.

UXD860W Twin Nozzle Printer – унікальна модель промислового краплеструменевого принтера з двома соплами, розміщеними у одній головці. Може друкувати до 8 строк.

UXP161W Pigmented Ink – принтер для пігментованої фарби використовується у випадку, коли потрібне маркування на темних поверхнях, зазвичай білим кольором.

При всій різноманітності моделей, маркіратори від компанії Hitachi характеризуються як наднадійні та невибагливі до зовнішніх умов експлуатації. А по економічним показникам вже багато років маркувальне обладнання Hitachi встановлює найвищі стандарти у галузі.

Зв'яжіться з нами! Ми готові вирішити
ваші завдання

Дякуємо!

Ваша заявка успішно відправлена!

На головну